A picture

HVĚZDY V NEHVIZDECH

Hvězdy v Nehvizdech

Vyhledávání

rozšířené vyhledávání ...

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Náhodný výběr z galerie

Územní plán

Kde nás najdete?

Navigace

Obsah

PŘÍSPĚVEK NA OZELENĚNÍ VEŘEJNÝCH PROSTRANSTVÍ

Typ: ostatní
Od pondělí 16. září můžete opět žádat o příspěvek na ozelenění veřejných prostranství. Komise stavební a životního prostředí v pondělí 16. září znovu otevře výzvu pro občany, aby neváhali a podali žádost o nákup rostlin pro veřejná prostranství na e-mail: stavebni@nehvizdy.cz. Každý majitel nemovitosti s trvalým bydlištěm v Nehvizdech může požádat o příspěvek na ozelenění veřejného prostranství u rodinného či bytového domu – tedy takzvané předzahrádky (nikoliv však na soukromém pozemku) nebo zálivu mezi domy, a to až do výše 10 000 korun.

Podmínkou je, že prostor nesmí být jakkoliv oplocen a občané se zavážou, že o pořízenou zeleň budou na veřejných plochách pečovat. Příspěvek bude určen výhradně na sazenice.

Celkový objem finančních prostředků, které takto obec rozdělí, bude 250 000 korun. Akce bude ukončena po vyčerpání alokovaných finančních prostředků.

Pokud zvažujete, že se do akce zapojíte, doporučujeme se inspirovat v e-shopu https://www.zahradnictvi-montano.cz/ v Přerově nad Labem, kde nakupuje rostliny i městys.

Richard Sedlický, komise stavební a životního prostředí

Na fotografiích vidíte ukázku jarní realizace výzvy k ozelenění, doufáme, že jich na podzim přibude v celých Nehvizdech!


Vytvořeno: 11. 9. 2019
Poslední aktualizace: 11. 9. 2019 14:23
Autor: Admin Webu